ביובית ביהוד

תושבי יהוד כמו כל תושבי הארץ, זקוקים מפעם לפעם לשירותי אינסטלציה. מי היא יהוד? ומי האינסטלטור שייחלץ לעזרתה?

יהוד שאנחנו מכירים היום היא לא אותה יהוד שהייתה בעבר. היא הייתה מושבה חקלאית שתושבי פתח תקווה הקימו לפני יותר ממאה שנה אך אז היא נעזבה מהר מאוד ורק לפני כארבעים וחמש שנה היא שוקמה מחדש. כיום מונה יהוד אוכלוסייה נכבדת כאשר היא נחשבת לעיר של ממש הכוללת אוכלוסייה מבני כל הגילאים ממגוון ארצות ובני עדות שונות. אין רמה סוציו אקונומית המאפיינת את העיר. היא כל כך מגוונת שגם המעמדות בעיר מגוונות והן כוללות את כל השכבות הסוציו אקונומיות.

המעניין הוא שמהבחינה האנושית כולנו דומים וכולנו בעלי אותם הצרכים. הצעירים והזקנים העניים והעשירים. אחד הצרכים שמקיף את כולנו בני כל הגילאים ובני כל המעמדות זהו הצורך הבסיסי ב – … אינסטלטור… נשמע בנאלי? אולי כאשר אנחנו דנים בעניין באופן תאורטי. כי במציאות היומיומית, כאשר אנחנו זקוקים לשירות של פתיחת סתימות ביוב, או סתם עבודות ביוב אחרות, כולנו נכנסים ללחץ היסטרי ולפאניקה, מאין יבוא עזרי… כי בעיות באינסטלציה עלולות להחריף ולהגיע לרמות שכאלה שאכן העניין מותיר אותנו לעיתים חסרי אונים.

קבלו צפירת הרגעה – יש שירותי ביובית גם ביהוד!

אם עד לפני מספר שנים היה מקום ללחץ ולפאניקה בעת שהייתה תקלה כלשהיא במערכת הביוב, היום כבר כולם יודעים. חברת ביוב עומדת הכן לשרת כל לקוח בכל בעיה ובכל סדר גודל. גם כאשר מדובר בשירות של שאיבות ביוב או פתיחת קווים, החלפת קווים, כל אלו מטופלים במהירות רבה על ידי הצוות שלנו במהירות וביעילות. זוהי בעצם הציפיה העיקרית של הלקוח מחברת אינסטלציה. טיפול מהיר ומידי בכל בעיה או תקלה.

אך כאן המקום לציין נקודה חשובה נוספת שלא תמיד אנחנו נותנים עליה את הדעת. אנחנו רוצים טיפול מהיר אך עלינו להיזהר ולא ליפול בפח עם שרלטנים. גם כאשר אנחנו מאוד לחוצים ורוצים לראות את עצמינו אחרי הכול, נבדוק האם מדובר בחברה מקצועית ומנוסה שתדע לטפל בתקלה במקצועיות הראויה.

Share Button