שאיבות ביוב בגבעתיים

העיר גבעתיים היא עיר לא גדולה הפועלת רבות למען איכות הסביבה. בתחומים רבים היא המובילה מבין כל הערים בישראל. המודעות הרבה גורמת לכך שיש הקפדה יתירה גם על איכותן של מערכות הביוב הביתיות והמוסדיות כאשר אחת לתקופה נערכת ביקורת בשטח על מנת לבדוק שהכול פועל כשורה. במקרה הצורך נכנסת חברת ביובית לתמונה ועושה סדר…

העיר גבעתיים ידועה בשמירתה היתירה על איכות הסביבה. בהרבה תחומים היא מובילה על פני כל עיר אחרת בארץ, כמו לדוגמא השימוש בשקיות בד רב פעמיות לצורך ביצוע קניות כבר היה שם מזמן עוד בטרם החוק כפה את עמדתו על כל תושבי מדינת ישראל. כמו כן בתחום של מחזור אשפה, בעיר מוצבים פחים מיוחדים לכלי זכוכית המיועדים למחזור. פחי הזבל טמוני הקרקע החלו אף הם את דרכם בעיר ובעקבות המודעות הגבוהה לאיכות הסביבה אנחנו רואים את התוצאות בשטח. עיר נקייה, אסתטית והיגיינית. אך למרות הכול, ישנן תקלות במערכות הביוב שמקורן בכוח עליון ולא תועיל כל השתדלות למנוע אותן. מדובר לדוגמא בשורשים שפרצו אל מערכות הביוב וגרמו לסתימה ולהצפה, או כאשר מישהו השליך בטעות פסולת שאינה מתכלה אל האסלה, אלו אחראיים לתוצאות הרסניות במערכת הביוב והסתימה היא רק שאלה של זמן.

ביובית מתחזקת את המערכות בגבעתיים

אם קרה המקרה ואתם זקוקים לשירות של פתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב או כל עבודות ביוב נדרשות, הכתובת שלכם זה אצלנו. כי אנחנו מציעים את הטיפול המהיר ביותר, עם זמינות גבוהה במיוחד לתושבי המרכז כאשר אנחנו מבטיחים לטפל בתקלה תוך מספר שעות קצר בלבד. כמו  כן אנחנו מציעים את כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע הטיפול בתקלה. זה כולל ביובית בגודל המתאים. אנחנו מחזיקים בביוביות בגדלים שונים על מנת להיטיב לתת מענה לכל לקוח ולכל צורך. מלבד הציוד חשובה גם המקצועיות והניסיון של החברה בתחום, וכאשר יש את כל אלו ניתן להאמין שהטיפול נמצא בידיים הכי טובות ובטוחות.

זקוקים לעזרה בתחום האינסטלציה? פתיחת קווים, החלפת קווים וכדומה. על כל בעיה צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

Share Button