פומפה

פומפה

סיפורה של פּוֹמְפָּה

פומפה היא כלי עבודה ידני לפתיחת סתימות בכיורים ובאסלות. כלי פשוט המרכב מפעמון גומי וידית עץ. פומפה ניתן לרכוש בכל סופר וצרכנייה שכונתית במחיר ממוצא של 15 ש"ח.

פומפה

פּוֹמְפָּה לכיור

פומפה

פּוֹמְפָּה לאסלה

פתרון בעיות אינסטלציה ללא אינסטלטור
פתיחת סתימות בפומפה

כיצד פותחים סתימות בעזרת פומפה?

סתימות קורות לעתים קרובות במערכות ביוב ישנות, ראשית אין צורך להילחץ ייתכן וניתן לפתוח את הסתימה ללא עזרתו של אינסטלטור. בשביל כך רכשתם פומפה ( או קיפצו רגע למכולת השכונתית וחזרו עם אחת).

  1. בדקו לאיזה צינור מחובר הכיור הסתום, אם אתם מנסים לפתוח סתימה בכיור ולאותו צינור ביוב מחוברים גם אמבטיה וגם כיור נוסף הפמפום בפומפה לא יעזור. כאשר תתקלו במצב כזה יש לפתוח את ברזי הכיור הנוסף והאמבטיה ולמלא מעט מים בהם. ניתן לשפוך מים רותחים לפני פעולת הפומפה, כמו כן זה גם עוזר למניעת סתימות עתידיות.

 

  1. יש להצמיד את את הפומפה לפיית של הכיור הסתום, יש לוודא וואקום ואיטום מוחלט בין הפומפה לכיור. השאירו שכבה של קלה של מים בתוך הפומפה על מנת ליצור לחץ בשאיבה.

 

  1. להתחיל לפמפם בפומפה מספר פעמים. ייתכן ויעלו לכלוכים והמים ישחירו לא להיבהל. כעת התחדשה זרימת המים? אז הצלחתם נפתחה הסתימה

הסתימה נותרה? הפמפום נכשל, ייתכן והסתימה חמורה ויש צורך בבעל מקצוע.

ייתכן והסתימה שלכם בביוב רצינית יותר ואינה ניתנת לטפול בפומפה בלבד!

אל ייאוש ראשית בדקו עם שאר הדיירים בבניין וקבלו תמונה רחבה יותר על מבנה הביוב בבניין. ייתכן ולשאר הדיירים גם כן ישנה בעיה ותוכלו לטפל בה יחד.

כל עוד מדובר בסתימה בביוב הביתי מומלץ להזמין אינסטלטור לפתרון הבעיה. כאשר מדובר בבעיית ביוב רצינית ועקשנית יותר כבר תהיה זקוק לביובית. אל דאגה – כאן אנחנו נכנסים לתמונה ונשמח להיפגש וספק לכם שירותי ביובית לפתיחת סיתמות ביוב. הביובית נותנת מענה לבעיות ביוב כגון:
שורשים החודרים למערכת הביוב ועושים בה נזק פיצוץ וסתימות. הביובית מעולה לשאיבת הצפות ביוב, שאיבת הצפות מים ומי גשמים. הביובית פותחת ביעילות סתימות ביוב במערכת הביוב המרכזית.

לשאלות וקבלת שירות אתם מוזמנים לצור עמנו קשר:  052-5551716