ביובית שאיבות ביוב

ביובית באשדוד

ביובית שאיבות ביוב באשדוד

הביובית מטפלת בשאיבה של הר דברים שונים כמו מערכות ביוב, מי שפכים, שומנים ושמנים, ביוב ופסולת כזו או אחרות ולאחר מכן הביובית מרוקנת אותם באתר מורשה על ידי המשרד לאיכות הסביבה ושם כבר הם מטפלים בשפכים.

חשוב מאד שמי השפכים והפסולת השונה תפונה ותובל אך ורק לאתר מורשת על ידי משרד התברואה והמשרד לאיכות הסביבה ולא לאזור לא מורשה שיזהם משמעותית את הסביבה שבה אנו חיים.
חברה מקצועית ואיכותית המספקת שירותי ביובית תספק שירותי שאיבה של כל סוגי השפכים הקיימים ואת כל הפסות, הלכלוך והשפכים השונים תוביל אך ורק לאתרים בעלי השגחה המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד התברואה ובשום פנים ואופן לא תשפוך את השפכים במקום לא מאושר ותגרום זיהום חמור לסביבה.

תהליך פינוי השפכים בניגוד למה שאנשים לא שמים לב הוא לא מובן מאליו וללא ספק זה הוא תהליך ששומר על הסביבה ואפילו על מי התהום ואפילו על ידי מי השפכים אפשר לעשות פעולות מחזור וטיהור ולהפוך את השפכים למים שבהם אפשר להשתמש לכל מיני פעולות כאלו ואחרות על ידי טיהור של המים במתקן לטיהור מי שפכים ולאחר מכן אפשר להשתמש במים לכל מיני שימושים כמו חקלאות וכדומה ולחסוך שימוש במים נקיים שאותם אנו צריכים מאד.

המשרד לאיכות הסביבה מקפיד מאד על הובלת מי השפכים לאתרים השפכים ועל בעל הביובית לשמור ולפעול על פי כל תקן וכל דרישה של המשרד לאיכות הסביבה.
מי שהפכים אלו הם דברים מזוהים ומלוכלכים ובמקרה שבו ישפכו אותם בסביבה יגרם זיהום משמעותי לכל מה שנמצא בסביבת מקום כמו חיות בר, עצים, פרחים ואפילו מי התהום מזוהמים כאשר השפכים שמכילים מגוון זיהומים ומחלות מחלחלים לאט לאט עד שמשתלבים עם מאגרי מי התהום.

פינוי שפכים למרכז מאושר מטעם המשרד לאיכות הסביבה זה דבר מאד חשוב ושפיכת השפכים לאתר לא מאושר תהיה עבירה מאד חמורה שהעבריין שייתפס ייענש עונש משמעותי שיכול לגרור אחריו קנסות כבדים, איבוד רישיון הביובית ואפילו מאסר.

 

Share Button

שאיבות ביוב ברמת גן

שאיבות ביוב ברמת גן – זה רק ביובית מ.א חומרי בניין!

כאשר נוצרת סתימה בצנרת הביוב, חשוב מאד לפתוח אותה בהקדם האפשרי. את הפתיחה הזאת מבצעים על ידי שאיבות ביוב מקצועיות, אשר שואבות את הלכלוך שיצר את הסתימה ומאפשרות לביוב לזרום כהלכה. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מבצעת עבורכם שאיבות ביוב ברמת גן במקצועיות גבוהה במיוחד, ומאפשרת לכם ליהנות מביוב תקין וזורם, ללא תקלות, במהירות האפשרית. החברה מבצעת גם פתיחת קווים והחלפת קווים באיכות הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא באזור.

שאיבות ביוב ברמת גן

העיר רמת גן היא עיר נעימה מאד. מצד אחד – היא עיר מרכזית ושוקקת חיים, עם מגוון אזורי תעשייה, מוסדות לימוד, עסקים וכן הלאה. מצד שני, העיר רמת גן מצליחה לשמור על שקט ושלווה שמאפיינים אותה, והיא מהווה עיר נעימה מאד למגורים. כל זאת, כמובן, עד שמתרחשת תקלה בצנרת הביוב… תקלה כזו תהפוך גם את מקום המגורים היוקרתי והמושלם ביותר – למקום נורא ואיום, בגלל הריחות העולים מן הביוב והנזקים הנלווים לכל תקלה. כאשר נוצרת סתימה בביוב, מי הביוב עלולים להציף את האזור כולו, ולגרום לריח רע ולנזקים בלתי נעימים אחרים. במצב כזה, חשוב לבצע שאיבות ביוב ברמת גן, על מנת להוציא מצנרת הביוב את הלכלוך אשר גרם לסתימה, וכך לאפשר לביוב לזרום מחדש בצורה תקינה וטובה. שאיבות ביוב ברמת גן נעשות באמצעות מכשיר ביובית בעל עצמה חזקה.

ביובית מ.א חומרי בניין

חברת ביובית מ.א חומרי בניין מתמחה במגוון עבודות ביוב כבר קרוב ל-40 שנה – משנת 1978. חברת ביובית מ.א חומרי בניין במבצעת מגוון סוגים של עבודות ביוב מתקדמות, כולל פינוי שפכי ביוב ברישיון, שאיבות ביוב בכל אזור המרכז, פתיחת סתימות ביוב ועוד. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מספקת לכם שאיבות ביוב מקצועיות, באיכות גבוהה במיוחד ובזמינות מלאה, והכל – במחירים נוחים ומשתלמים, שיאפשרו לכם לחזור לחיים הרגילים שלכם במהירות האפשרית.

צריכים לבצע שאיבות ביוב ברמת גן? התקשרו עוד היום להזמין את השירות המקצועי של חברת ביובית שאיבות ביוב!

Share Button

שאיבות ביוב בפתח תקווה

שאיבות ביוב בפתח תקווה – עושים עם ביובית מ.א חומרי בניין!

מערכת הביוב נתונה, כמו כל צנרת מכל סוג שהוא, לסכנה של בעיות שונות, כמו סתימות, נזילות, הצפות ועוד. כאשר ישנה בעיה של סתימה בביוב, התוצאה עלולה להיות הצפות של שפכי הביוב לכל אורך הרחוב, דבר בלתי נעים בעליל. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מבצעת עבורכם שאיבות ביוב בפתח תקווה בצורה מקצועית, על מנת לפתור עבורכם את הבעיה במהירות האפשרית.

שאיבות ביוב בפתח תקווה

העיר פתח תקווה היא מן הערים הוותיקות ביותר בארץ, והיא מכונה בשל כך “אם המושבות”. כיום, פתח תקווה היא עיר פעילה מאד – יש בה בתי חולים, מרכזי תרבות, מרכזי תעשייה, מרכזי מסחר, מוסדות לימוד רבים, מוסדות דת ועוד. עם זאת, מדובר באחת מן הערים המטופחות יותר והנעימות יותר בארץ, והיא מהווה יעד מבוקש לאנשים רבים שרוצים לגור באזור המרכז, אך גם ליהנות ממחירים נוחים יותר מאשר במרכז ממש. בפתח תקווה, כמו בכל מקום אחר, ישנן לפעמים בעיות במערכות הביוב. פתיחת סתימות ביוב נעשית באמצעות שאיבות ביוב, ולכן השירות הזה חשוב במיוחד בעיר פתח תקווה, כמו בכל מקום אחר, לצנרת ביוב תקינה ופעילה.

ביובית מ.א חומרי בניין

חברת ביובית מ.א חומרי בניין היא אחת מן השלוחות של חברת מ.א חומרי בניין, אשר עוסקת במגוון תחומים כמו חשמל, כלי עבודה, חומרי בניין, מחשבים ותקשורת ועוד, וכמובן – אינסטלציה ועבודות ביוב. חברת ביובית מ.א חומרי בניין נמצאת בתחום של עבודות הביוב כבר קרוב ל-40 שנה, והיא מעניקה ללקוחותיה מן הניסיון הרב שלה. החברה מבצעת מגוון עבודות ביוב, כמו פתיחת קווים, צילום צנרת ביוב, החלפת קווים ועוד עשרות עבודות אחרות – וכמובן, שאיבות ביוב בפתח תקווה ובכל אזור המרכז באופן כללי. השירות המקצועי והאיכותי של ביובית מ.א חומרי בניין ניתן לכם גם במחירים משתלמים במיוחד, ומאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית.

מחפשים שירות מקצועי של שאיבות ביוב בפתח תקווה? חברת ביובית מ.א חומרי בניין תספק לכם במהירות האפשרית את השירות המתקדם והמקצועי ביותר!

Share Button

שאיבות ביוב בגבעתיים שירות מקצועי

שאיבות ביוב בגבעתיים – זה רק ביובית מ.א חומרי בניין!

כאשר נוצרת סתימה בצנרת, דואגים לפתוח אותה. כאשר זה קורה בבית, אפילו אדם פרטי יכול לפתוח את הצינור ולסלק את הלכלוכים שיצרו את הסתימה, ואינסטלטור כמובן יעשה זאת במהירות בשתי ידיו. אך כאשר נוצרת סתימה כזו בצנרת הביוב המקומית של גבעתיים, למשל, הבעיה נעשית חמורה יותר. אי אפשר לשחרר סתימה בביוב בידיים… לכן יש צורך בשירות של ביובית, אשר תבצע שאיבות ביוב בגבעתיים ותסלק את גורמי הסתימה.

שאיבות ביוב בגבעתיים

העיר גבעתיים היא עיר פעילה ומפותחת, אשר נמצאת במעמד סוציו אקונומי גבוה. בעיר גבעתיים שכונות ותיקות כמו גם חדשות יותר, מגוון אתרים חשובים, פעיות חינוכית גבוהה ואזורי מסחר מפותחים. בנוסף, העיר גבעתיים פעילה מאד בנושאים של איכות הסביבה, ודואגת לשמור על ניקיונה באופן מרהיב. לכן, בעיר כמו גבעתיים, הצפות שמגיעות ממערכת הביוב בולטות ומציקות שבעתיים. לכן כאשר נוצרת סתימה בצנרת הביוב, חשוב להזמין במהירות ביובית, על מנת לבצע שאיבות ביוב בגבעתיים. השאיבה יונקת החוצה את הלכלוך שיצר את הסתימה, וכך מאפשרת זרימה תקינה של שפכי הביוב. בנוסף באמצעות ביובית ניתן גם לשטוף היטב את הצנרת, כדי להבטיח את התקינות שלה גם להבא.

ביובית מ.א חומרי בניין

חברת ביובית מ.א חומרי בניין היא החברה שאותה אתם מחפשים כאשר אתם צריכים לבצע שאיבות ביוב בגבעתיים, או בכל עיר אחרת באזור המרכז. חברת ביובית מ.א. חומרי בניין מתמחה בעבודות הביוב השונות בצורה מקצועית, ומבצעת עבורכם פתיחת סתימות ביוב באמצעות שאיבות ביוב איכותיות, פתיחת קווים, החלפת קווים, צילום צנרת ביוב ועוד עשרות עבודות ביוב חשובות וחיוניות, אשר מאפשרות לכם לנהל חיים תקינים ושלווים, עם מערכת ביוב תקינה ופעילה. השירות של חברת ביובית מ.א חומרי בניין הוא שירות הביובית המקצועי ביותר שתוכלו למצאו באזור המרכז, והוא ניתן לכם במחיר הטוב ביותר שתוכלו למצוא, כדי שתוכלו ליהנות בכל מאת האחוזים מן השירות שלנו.

צריכים שירות מקצועי של שאיבות ביוב בגבעתיים? חברת ביובית מ.א חומרי בניין היא המקום עבורכם, עם שירות מקצועי ומחירים מצוינים!

Share Button

שאיבות ביוב בבת ים

שאיבות ביוב בבת ים – זה ביובית מ.א חומרי בניין!

תהליך של שאיבות ביוב בבת ים נעשה במספר מקרים – כאשר יש לשאוב שומנים מיותרים שהצטברו בבורות ייעודיים, כאשר צריך לבצע פתיחת סתימות ביוב ובעוד מקרים דומים רבים. באמצעות ביובית איכותית ניתן לשאוב את תכולת הביוב בצורה מהירה ויעילה במיוחד. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מבצעת שאיבות ביוב על הצד הטוב ביותר, על מנת להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר שתוכלו למצוא.

שאיבות ביוב בבת ים

בת ים היא אחת מן הערים המוכרות באזור המרכז. בת ים היא עיר שקטה ונעימה, ללא פעילות מיוחדת במינה, אך עם מרכזים מסחריים ופעילות פנימית שוקקת חיים. בת ים היא עיר גדולה ומתפתחת, וגרים בה אנשים רבים באלפי דירות בעיר. כל ה דירות האלה, כמו גם העסקים, המשרדים ושאר המבנים שבעיר, מחבורים – כמובן – למערכת הביוב העירונית. כולם, מטבע הדברים, סובלים כאשר מערכת הביוב הזו נפגעת באופן כזה או אחר. כאשר נוצרת, למשל, סתימה בצנרת הביוב, חשוב מאד לבצע בהקדם האפשרי שאיבות ביוב בבת ים, על מנת להוציא מצנרת הביוב את כל הלכלוך אשר גרם לסתימה להיווצר, ולאפשר לביוב לזרום בצורה תקינה. את השאיבות הללו מבצעים, כאמור, באמצעות ביובית, והתוצאות הן יעילות ומידיות.

ביובית מ.א חומרי בניין

חברת ביובית מ.א. חומרי בנין היא המקום הטוב ביותר שבו תוכלו להזמין שירות של שאיבות ביוב בבת ים. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מתמחה בתחום של שאיבות הביוב, כמו גם של מגוון עבודות ביוב אחרות, כמו פתיחת סתימות ביוב, פתיחת קווים של ביוב, החלפת קווים וכן הלאה. חברת ביובית מ.א חומרי בניין מבצעת שאיבות ביוב בצורה מקצועית ויעילה במיוחד, באמצעות ביוביות איכותיות בכל הגדלים, ובמחירים הנוחים ביותר. כל זאת, על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממערכת ביוב תקינה ופעילה, ללא בעיות שחוזרות על עצמן וללא נזקים מיותרים.

מחפשים את השירות המקצועי ביותר של שאיבות ביוב בבת ים? הגעתם למקום הנכון! הזמינו כבר עכשיו את השירות האיכותי ביותר, רק בחברת ביובית מ.א חומרי בניין!

Share Button

שאיבות ביוב בראשון לציון

ראשון לציון היא עיר נחשקת בעיני ישראלים רבים הבוחרים להתגורר דווקא שם בגלל איכות החיים שהמקום מציע. מדובר בהחלט בעיר שמעניק לתושביו חיים באיכות אחרת, בטעם אחר ובניחוח משובח. מה שבכל זאת עלול להעיב לפעמים על האווירה אלו התקלות במערכת האינסטלציה. אך זוהי צרת רבים.

אין כיום עיר בארץ וככל הנראה גם בעולם כולו, שיכול להעיד שהצנרת שלו חסינה מפני כל תקלה. מערכת הביוב זוהי מערכת פעילה שעובדת ממש סביב היממה וככזו היא חשופה לתקלות, לסתימות, לפיצוצים ולכל מה שהחומר עלול להיות חשוף אליו כאשר הוא נמצא בשימוש קבוע ומתמיד.

 

חברת ביובית לשרותם של תושבי ראשון לציון

חברת ביובית מציעה את המענה המידי והמושלם לתושבי ראשון לציון בכל מקרה של תקלה. גם כאשר מדובר בעבודות פשוטות כמו עבודות ביוב רגילות לצורך שחרור של סתימות ביוב, וגם כאשר מדובר בעבודות מורכבות יותר שאותם מבצעת ביובית לצורך שאיבות ביוב, פתיחת קווים או אפילו החלפת קווים.

תושבי ראשון לציון יכולים לישון רגוע כי בכל מקרה של תקלה תגיע החברה במהירות ותטפל בבעיה לשביעות רצונם המלאה.

מה חשוב לכם כאשר אתם בוחרים חברת אינסטלציה?

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור, הדבר שיהיה הכי חשוב לכם ככל הנראה זוהי המהירות שהם מבטיחים להגיע ולטפל בתקלה. אך לא רק זה. מלבד מהירות הטיפול, חשוב לכם שהטיפול ייעשה באופן מקצועי של אנשים מיומנים ומנוסים. לא תוכלו להסתפק בעבודה פרוביזורית של אנשים שהם לא ממש מקצוענים. כמו כן חשוב לכם שהחברה תהיה מצוידת בכל הציוד והכלים לצורך הטיפול בבעיה.

אנחנו בחברת ביובית מציעים את כל החבילה המושלמת עבורכם.

  • עבודה מקצועית של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום.
  • עבודה זריזה עם זמינות גבוהה במיוחד, כך שאתם לא תאלצו לחכות זמן רב לשירות שלנו.
  • מחיר – עם כל הכבוד לכל הדרישות שלכם, אתם ככל הנראה מעדיפים לשלם כמה שפחות אך מבלי להתפשר על איכותה של העבודה.

חברת ביובית תשמח לעמוד גם לשירותכם לכל מקרה, תקלה או סתימה שלא תבוא…

Share Button

שאיבות ביוב בחולון

כולנו יודעים שיש לשמור על הצנרת נקייה. להקפיד שתהיינה מסננות בניקוז של הכיורים, שלא תיגרף פסולת אל בורות הניקוז ושלא ייזרקו אל תוך האסלה פסולת שאינה מתכלה. כל אלו עלולים לגרום לבעיות באינסטלציה. אך כאשר בכל זאת ישנה בעיה במערכת הביוב, או אז יש למצוא פתרון שמציע שאיבות ביוב וזאת בעזרתה של ביובית.

 

אי אפשר לומר שאנחנו לא מודעים לכך שיש לשמור על צנרת נקייה ומשוחררת. כולנו יודעים שלמען איכות החיים של מערכת הביוב וגם למען איכות החיים שלנו אל לנו להשליך אל האסלה מגבונים או כל פסולת שאינה מתכלה. לא כולם מצליחים ממש לעמוד בזה, לפעמים אלו ילדים קטנים שאינם מקפידים על הדבר ולפעמים הם ישליכו אל האסלה גם חלקי משחק שונים שאלו ייתקעו בצינורות והסתימה היא זו שתבשר לנו על כך…

 פתיחת סתימות ביוב – כדי לשחרר את מערכת הביוב

כפי שציינו לעיל, חובה לשמור על מערכת ביוב משוחררת ונקייה. אך מה קורה כאשר אנחנו לא ממש מצליחים לאכוף את החוקים בבית בגלל הילדים הקטנים שאינם מודעים לחשיבות העניין? או לחילופין, מה קורה כאשר שורשים של עצים התפרצו אל מרחב לא להם, באזור בו עוברת צנרת הביוב שלכם? במקרים מעין אלו ההצפה של מי הביוב זוהי רק שאלה של זמן, וכפי שמובן, מדובר ב’תענוג’ לא כל כך משמח. לכן, תמיד כאשר אנחנו מתחילים לזהות את תחילתה של הסתימה, עלינו להזעיק בדחיפות את האינסטלטור ולא להתמהמה. כי בעיות שכאלה לא נוטות להיפתר מעצמן אלא להיפך, הן מתגברות ומתעצמות ועלולות לדרוש טיפול יותר מורכב ויקר.

 

חברת ביובית מציעה את שירותיה המקצועיים לכל צורך שהוא. בין אם מדובר בעבודות ביוב כלליות ופשוטות למדי ובין כאשר מדובר בפתיחת קווים, החלפת קווים, וכדומה.

חברת ביובית מציעה את שירותיה לציבור באזור חולון ובכל אזור המרכז כאשר היא מציעה זמינות, מקצועיות, יסודיות, אמינות והכי חשוב – מחיר זול במיוחד!

אז אם אתם זקוקים לשירות של חברת ביובית, צרו קשר והביובית כבר בדרך אליכם…

אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!

Share Button

שאיבות ביוב בגבעתיים

העיר גבעתיים היא עיר לא גדולה הפועלת רבות למען איכות הסביבה. בתחומים רבים היא המובילה מבין כל הערים בישראל. המודעות הרבה גורמת לכך שיש הקפדה יתירה גם על איכותן של מערכות הביוב הביתיות והמוסדיות כאשר אחת לתקופה נערכת ביקורת בשטח על מנת לבדוק שהכול פועל כשורה. במקרה הצורך נכנסת חברת ביובית לתמונה ועושה סדר…

העיר גבעתיים ידועה בשמירתה היתירה על איכות הסביבה. בהרבה תחומים היא מובילה על פני כל עיר אחרת בארץ, כמו לדוגמא השימוש בשקיות בד רב פעמיות לצורך ביצוע קניות כבר היה שם מזמן עוד בטרם החוק כפה את עמדתו על כל תושבי מדינת ישראל. כמו כן בתחום של מחזור אשפה, בעיר מוצבים פחים מיוחדים לכלי זכוכית המיועדים למחזור. פחי הזבל טמוני הקרקע החלו אף הם את דרכם בעיר ובעקבות המודעות הגבוהה לאיכות הסביבה אנחנו רואים את התוצאות בשטח. עיר נקייה, אסתטית והיגיינית. אך למרות הכול, ישנן תקלות במערכות הביוב שמקורן בכוח עליון ולא תועיל כל השתדלות למנוע אותן. מדובר לדוגמא בשורשים שפרצו אל מערכות הביוב וגרמו לסתימה ולהצפה, או כאשר מישהו השליך בטעות פסולת שאינה מתכלה אל האסלה, אלו אחראיים לתוצאות הרסניות במערכת הביוב והסתימה היא רק שאלה של זמן.

ביובית מתחזקת את המערכות בגבעתיים

אם קרה המקרה ואתם זקוקים לשירות של פתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב או כל עבודות ביוב נדרשות, הכתובת שלכם זה אצלנו. כי אנחנו מציעים את הטיפול המהיר ביותר, עם זמינות גבוהה במיוחד לתושבי המרכז כאשר אנחנו מבטיחים לטפל בתקלה תוך מספר שעות קצר בלבד. כמו  כן אנחנו מציעים את כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע הטיפול בתקלה. זה כולל ביובית בגודל המתאים. אנחנו מחזיקים בביוביות בגדלים שונים על מנת להיטיב לתת מענה לכל לקוח ולכל צורך. מלבד הציוד חשובה גם המקצועיות והניסיון של החברה בתחום, וכאשר יש את כל אלו ניתן להאמין שהטיפול נמצא בידיים הכי טובות ובטוחות.

זקוקים לעזרה בתחום האינסטלציה? פתיחת קווים, החלפת קווים וכדומה. על כל בעיה צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

Share Button

שאיבות ביוב בבני ברק

העיר בני ברק מלאה ועמוסה בבניני מגורים הבנויים בצפיפות רבה מאוד כאשר בניין כמעט נושק לבניין. כמובן שכאשר מדובר בצפיפות כזו מדובר באתגר של ממש כשישנה תקלה כלשהי בתשתיות השונות כמו המים, החשמל וכדומה.

העיר בני ברק היא בעלת צפיפות אוכלוסין גבוהה במיוחד ביחס לכל מקום אחר בארץ. העיר לא גדולה כל כך ביחס לתושביה, עובדה היוצרת את המשוואה הברורה של צפיפות רבה בעיר. כמובן כאשר המבנים צפופים זה לזה, הטיפול בתשתיות הופך לאתגר לא פשוט היות והגישה דורשת לעיתים מכשור מיוחד ואבזור שלא לכל חברת אינסטלציה יש אותה. נדרש גם תחכום רב לצורך טיפול מהיר ויעיל בכל תקלה שצצה כדי שזו לא תשבש לגמרי את שגרת החיים.

חברת ביובית לשירותכם – גם בבני ברק!

אם תושבי בני ברק נבהלו לאור התיאור הנ”ל, וכל בעיה באינסטלציה או במערכת הביוב תכניס אותם בעקבות כך ללחץ, אנחנו כאן כדי לספר לכם שכאשר חברת ביובית בשטח – אין סיבה למתח!

חברת ביובית מצוידת בכל מה שצריך לצורך טיפול בבעיות אינסטלציה גם כאלה שקורים בעיר צפופה ומאתגרת כמו בני ברק. כל מה שתצטרכו, החל מביצוע עבודות ביוב, פתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב ועד פתיחת קווים או החלפת קווים.

הצוות המנוסה והוותיק שלנו מכיר היטב את כל התקלות ואת כל הבעיות העלולות לצוץ במערכות הביוב בעקבות שנות הוותק בתחום. אנשי הצוות שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומקצוענים שכבר ראו יותר מדבר או שניים בחייהם, ובאינסטלציה, הניסיון זהו שם המשחק. הידע התיאורטי לא יספיק במקרים רבים ועד שאין כל התנסות בשטח אין את הידע האמתי ואת ההבנה בעבודות הנדרשות.

אנחנו ממליצים לתושבי בני ברק לזכור ולרשום את פרטי ההתקשרות אל חברת ביובית, כדי שבבוא העת, כאשר יהיה צורך בקבלת שירות של חברת ביובית, לא יהיה עליהם להתחיל בחיפושים או בחקירות ובירורים על אודות חברה אמינה ומקצועית שתבצע עבורם את התיקון והטיפול בתקלה.

כי רק חברה וותיקה ומוכרת תדע לאבחן את מקור הבעיה ותדע לטפל בה היטב כראוי.

Share Button

ביובית ברעננה

תארו לעצמכם, אתם יורדים לחניית הבניין שלכם ברעננה וריח מצחין של מי ביוב עולה באפכם. הרכב שלכם נצפה בין הפסולת והמים העכורים שזורמים שם בחופשיות. מה עושים? איך פותרים את הבעיה ואיך מנקים את השטח?

קורה לפעמים שבורות הביוב הנמצאים בחניון הבניין עולים על גדותיהם בעקבות תקלה במערכת הביוב. הצנרת שלא מצליחה להזרים כראוי את המים מתפרצת בפתח הראשון שהיא מוצאת וזהו בור הביוב שבחנייה. מדובר באזור בעייתי, ולא כל רכב ביובית יוכל להיכנס למקום, לכן יש צורך למצוא חברה שמסוגלת לספק מענה גם בתנאים תת קרקעיים… אנחנו בחברת ביובית מעמידים לרשות הלקוחות שלנו שני רכבי ביובית שמסוגלים להעניק מענה ולהמציא פתרון מושלם בכל צורך בו נדרשת עזרתה של הביובית לצורך פתיחת סתימות ביוב או שאיבות ביוב. העבודה נעשית במהירות ובמקצועיות רבה ולאחר מכן נשטף האזור כולו כך שלא נשאר כל זכר מהשיטפון ה’נעים’ שהיה שם.

בחירת חברה לעבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה דורשות מומחיות. אם תשמעו סיפורים שחוו אנשים בעקבות עבודות אינסטלציה שאינן מקצועיות, תוכלו להבין במה המדובר. ישנם אינסטלטורים שלא ממש מכירים את תחום העבודה שבו הם עוסקים למרבה האבסורד, וכשהם באים לטפל בתקלה הם דבר ראשון מרימים כמה בלטות כדי למצוא את הצינור. יש כאלה שיקדחו בקיר לשם כך והתוצאות? בית שעבר טראומה גדולה מידי ולא תמיד ידאג אותו האינסטלטור לשקם את המהפכה אותה יצר.

כיום קיים מכשור מיוחד המסייע באיתור תקלות במערכת האינסטלציה מבלי הצורך לקדוח בקיר או להרים את הרצפה. הציוד המתוחכם נמצא בידיהם של החברות המקצועיות המציעות את שירותי האינסטלציה.

מלבד המקצועיות של האינסטלטורים יש מקום להשוואת מחירים. ישנו טווח מחירים גדול בין אותם עבודות אינסטלציה בדיוק. היות ואין מחירון קבוע לאינסטלטור ואיש הישר בעיניו יעשה. לכן לקוח שחס על ממונו יבצע סקר מחירים כדי למצוא משהו שווה לכיס שלו.

אנחנו בחברת ביובית מציעים את ביצוען של כל עבודות ביוב הנדרשות ברעננה, פתיחת קווים, החלפת קווים וכל מה שצריך במחירים הכי זולים ובמקצועיות בלתי מתפשרת.

Share Button
Top