ביובית לחניונים

מחפש ביובית נמוכה לחניון באזור מרכז הארץ וגוש דן?

ביובית לחניונים
ביובית נמוכה לשימוש בחניונים נמוכים המוגבלים בגובה תקרתם לפתיחת סתימות ביוב קשות ועקשניות  052-5551716

לנו יש פתרון !מיקרו ביובית! ביובית נמוכה המיועדת לטיפול ופתיחת סתימות קשות ומניעת מזיקים התברואתיים באמצעות משאבות שמותקנות על ע"ג הביובית.

ביובית לחניונים

הביובית הנמוכה "המיקרו ביובית" מתאימה לחניונים בעלי קומת גג נמוכה, גשרים נמוכים, מבנים, רחובות צרים, אזורים בעלי עומס תנועה רב וכל מקום אשר זקוק לטיפול שאיבת ביוב מסאבי ומוגבל במרחב והגישה לאזור הגורם לסתימה והתקלה בביוב. התקשר עכשיו והביובית הנמוכה ביותר במדינת ישראל בדרכה אליך ! ביובית לחניונים   "מיקרו ביובית" של ביובית מקבוצת מ.א. חומרי בנין בע"מ נועדה לספק מענה לכל בעיות הביוב בחניונים נמוכים המוגבלים בגובה תקרתם !   ברשותנו ביובית נמוכה אשר נבנתה במיוחד לצורך אתרים וחניונים "מוגבלים", מדובר בביובית מתוצרת אמריקאית אשר נבנתה על-ידי מהנדסי רכב במיוחד לצרכים מיוחדים וחניונים מוגבלים בגובה תקרתם. אנו נתקלים לעתים קרובות בצורך של בעלי חניונים אשר זקוקים לשירותי הביובית ואינם מוצאים כל מענה בקרב הביוביות הישראליות. עולה כי אין עוד ביובית  מיוחדת כמו זו אשר אנו פיתחנו במיוחד כמענה לפתרון החניונים הנמוכים של מדינת ישראל. הביובית הנמוכה של מ.א. מסוגלת להיכנס ולבצע שאיבות ביוב בחניונים אשר מוגבלים בתקרה של עד 1.7 מטרים !!! אין עוד ביובית כזאת במדינת ישראל !!! גם אם ברשותכם חניוך נמוך מזה וגובה התקרה נמוך מ-1.7 מטרים אנו פורסים צינורות  ומגיעים עד לנקודת ההצפה / השאיבה.

בין השירותים אותם אנו מספקים באמצעות ביובית לחניונים –"מיקרו ביובית":

ביובית נמוכה או מיקרו ביובית של מ.א. חומרי בנין בע"מ פועלת בדומה לביובית הגדולה, לא חסכנו באבזור הביובית הנמוכה בדיוק כפי שהשקענו בביוביות הגדולות שלנו. הביובית הנמוכה מספקת שירות שאיבת ביוב בחניונים ובאתרים המוגבלים בגובה התקרה. ביובית חדשה מאובזרת בציוד שאיבה ויניקה מתוצרת גרמניה – על איכות לא מתפשרים ! ביובית נמוכה מאובזרת במשאבות לחץ מים גבוה לניקוי משקעים ופתיחת סתימות בלחץ מים גבוה. המיקרו ביובית – ביובית נמוכה מתאימה לחניונים תת קרקעיים, מעברים צרים ורחובות קטנים, מקלטים ומרתפים. אל תתנו לשם להטעות !

אמנם מדובר בביובית קטנת מימדים יחסית ואולם התפוקה והביצועים אותה הביובית מספקת בשטח אינם פחותים מהביוביות הגדולות שלנו.

שאיבת הצפות מחניונים נמוכים  |  פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה בחניונים  |  שטיפת קווי ביוב בחניונים  |  שאיבת ביוב בחניון נמוך  |  ביובית צרה ודינאמית מתאימה לרחובות צרים וצפופים – רחובות הולנדים ורחובות קטנים כמו בעיר תל-אביב | ביובית לחניונים

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים ביובית נמוכה משאית ביוב או במילים אחרות ביובית היא בעצם משאית אשר מותקן עליה מיכל אגירה ומשאבות לחץ מים גבוה. בעזרת ביובית מבצעים שאיבות של בורות ביוב, בורות שומן ומפרידי שומנים. מי צריך ביובית ? אם נתקלת בהצפה של הביוב בין אם מדובר בבית פרטי, רחוב או בנין משרדים עליך להזמין את שירותיה של הביובית. עבודתה של הביובית אינה תמה לאחר השאיבה שכן יש לבצע איתור של מקור הבעיה ולעקרה מהשורש. את רוב הצפות הביוב החוזרות והישנות ניתן לפתור ולמנוע על-ידי שטיפת קו הביוב בלחץ מים גבוה. הביוביות שלנו מצוידות במשאבות מהמשוכללות בשוק ולפיכך מספקות פתרון הולם לשטיפת קווי ביוב וצנרת ביוב. בעזרת הביובית מבצעים גם שאיבות של הצפות מרתפים ומקלטים. בעלי המסעדות המוסכים ומפעלי המזון נעזרים בביובית על מנת לשאוב את מפריד השומנים. מפריד השומנים הנו מיכל אגירה שתפקידו לאגור את פסולת השומן של אותו בית עסק. הדרישה להפעלת בור שומנים קבועה בחוקים רבים ונאכפת על ידי המשרד לאיכות הסביבה. אנו מספקים שירות של שאיבת בורות שומן ומפריד שומנים וממציאים ללקוח את אישור הפינוי לאתר מורשה כפי שנדרש. הצפה בחניון ? זקוק לביובית נמוכה ? אין בעיה ! בין הביוביות של מ.א. חומרי בנין בע”מ גם ביובית נמוכה המיועדת לאתרים בעלי תקרה נמוכה.

 

צוות ביובית מבית מ.א. חומרי בנין בע”מ ישמח לעמוד לרשותך בכל עת. לקבלת הצעת מחיר, לעסקים ופרטיים, צור עמנו קשר עוד היום 

תגיות : , , , , , , , , , , ,