ביובית ברעננה

תארו לעצמכם, אתם יורדים לחניית הבניין שלכם ברעננה וריח מצחין של מי ביוב עולה באפכם. הרכב שלכם נצפה בין הפסולת והמים העכורים שזורמים שם בחופשיות. מה עושים? איך פותרים את הבעיה ואיך מנקים את השטח?

קורה לפעמים שבורות הביוב הנמצאים בחניון הבניין עולים על גדותיהם בעקבות תקלה במערכת הביוב. הצנרת שלא מצליחה להזרים כראוי את המים מתפרצת בפתח הראשון שהיא מוצאת וזהו בור הביוב שבחנייה. מדובר באזור בעייתי, ולא כל רכב ביובית יוכל להיכנס למקום, לכן יש צורך למצוא חברה שמסוגלת לספק מענה גם בתנאים תת קרקעיים… אנחנו בחברת ביובית מעמידים לרשות הלקוחות שלנו שני רכבי ביובית שמסוגלים להעניק מענה ולהמציא פתרון מושלם בכל צורך בו נדרשת עזרתה של הביובית לצורך פתיחת סתימות ביוב או שאיבות ביוב. העבודה נעשית במהירות ובמקצועיות רבה ולאחר מכן נשטף האזור כולו כך שלא נשאר כל זכר מהשיטפון ה’נעים’ שהיה שם.

בחירת חברה לעבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה דורשות מומחיות. אם תשמעו סיפורים שחוו אנשים בעקבות עבודות אינסטלציה שאינן מקצועיות, תוכלו להבין במה המדובר. ישנם אינסטלטורים שלא ממש מכירים את תחום העבודה שבו הם עוסקים למרבה האבסורד, וכשהם באים לטפל בתקלה הם דבר ראשון מרימים כמה בלטות כדי למצוא את הצינור. יש כאלה שיקדחו בקיר לשם כך והתוצאות? בית שעבר טראומה גדולה מידי ולא תמיד ידאג אותו האינסטלטור לשקם את המהפכה אותה יצר.

כיום קיים מכשור מיוחד המסייע באיתור תקלות במערכת האינסטלציה מבלי הצורך לקדוח בקיר או להרים את הרצפה. הציוד המתוחכם נמצא בידיהם של החברות המקצועיות המציעות את שירותי האינסטלציה.

מלבד המקצועיות של האינסטלטורים יש מקום להשוואת מחירים. ישנו טווח מחירים גדול בין אותם עבודות אינסטלציה בדיוק. היות ואין מחירון קבוע לאינסטלטור ואיש הישר בעיניו יעשה. לכן לקוח שחס על ממונו יבצע סקר מחירים כדי למצוא משהו שווה לכיס שלו.

אנחנו בחברת ביובית מציעים את ביצוען של כל עבודות ביוב הנדרשות ברעננה, פתיחת קווים, החלפת קווים וכל מה שצריך במחירים הכי זולים ובמקצועיות בלתי מתפשרת.

Share Button