ביובית באשדוד

ביובית שאיבות ביוב באשדוד

הביובית מטפלת בשאיבה של הר דברים שונים כמו מערכות ביוב, מי שפכים, שומנים ושמנים, ביוב ופסולת כזו או אחרות ולאחר מכן הביובית מרוקנת אותם באתר מורשה על ידי המשרד לאיכות הסביבה ושם כבר הם מטפלים בשפכים.

חשוב מאד שמי השפכים והפסולת השונה תפונה ותובל אך ורק לאתר מורשת על ידי משרד התברואה והמשרד לאיכות הסביבה ולא לאזור לא מורשה שיזהם משמעותית את הסביבה שבה אנו חיים.
חברה מקצועית ואיכותית המספקת שירותי ביובית תספק שירותי שאיבה של כל סוגי השפכים הקיימים ואת כל הפסות, הלכלוך והשפכים השונים תוביל אך ורק לאתרים בעלי השגחה המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד התברואה ובשום פנים ואופן לא תשפוך את השפכים במקום לא מאושר ותגרום זיהום חמור לסביבה.

תהליך פינוי השפכים בניגוד למה שאנשים לא שמים לב הוא לא מובן מאליו וללא ספק זה הוא תהליך ששומר על הסביבה ואפילו על מי התהום ואפילו על ידי מי השפכים אפשר לעשות פעולות מחזור וטיהור ולהפוך את השפכים למים שבהם אפשר להשתמש לכל מיני פעולות כאלו ואחרות על ידי טיהור של המים במתקן לטיהור מי שפכים ולאחר מכן אפשר להשתמש במים לכל מיני שימושים כמו חקלאות וכדומה ולחסוך שימוש במים נקיים שאותם אנו צריכים מאד.

המשרד לאיכות הסביבה מקפיד מאד על הובלת מי השפכים לאתרים השפכים ועל בעל הביובית לשמור ולפעול על פי כל תקן וכל דרישה של המשרד לאיכות הסביבה.
מי שהפכים אלו הם דברים מזוהים ומלוכלכים ובמקרה שבו ישפכו אותם בסביבה יגרם זיהום משמעותי לכל מה שנמצא בסביבת מקום כמו חיות בר, עצים, פרחים ואפילו מי התהום מזוהמים כאשר השפכים שמכילים מגוון זיהומים ומחלות מחלחלים לאט לאט עד שמשתלבים עם מאגרי מי התהום.

פינוי שפכים למרכז מאושר מטעם המשרד לאיכות הסביבה זה דבר מאד חשוב ושפיכת השפכים לאתר לא מאושר תהיה עבירה מאד חמורה שהעבריין שייתפס ייענש עונש משמעותי שיכול לגרור אחריו קנסות כבדים, איבוד רישיון הביובית ואפילו מאסר.