בורות ספיגה

בורות ספיגה, שאיבת בורות ספיגה
צור קשר: 

052-5551716

בורות ספיגה

שאיבת בור ספיגה ביתי המשמש לקליטת שפכים סניטריים ושפכים ביתיים

בורות ספיגה

בור ספיגה תעשייתי – משמש לסילוק מבוקר לקליטת שפכים תעשייתיים

בורות ספיגה, שירותי ביובית

חברת ביובית שאיבות ביוב עומדת בתקן פנוי שפכים ובורות ספיגה בניהן. בעלי תעודת ISO 9001: 2008.  לשאיבה טיפול והובלת ב"ס בכל מרכז הארץ וגוש דן.

בורות ספיגה, מה זה?

בעבר לצדו של כל בית או מבנה תעשייה היה כרוי בור ספיגה.

בור הספיגה הוא למעשה בור הנכרה עמוק בתוך האדמה ומטרתו ספיגה של השפכים וקליטתם אל תוך האדמה כך  שהנוזלים יחלחלו אל האדמה ויבלעו בה.

בעבר בכל חצר היה בור ספיגה וזו הייתה הדרך המקובלת "להיפטר" מהביוב הביתי. פינוי השפכים אל בור הספיגה הביא לכך שנוצרו ריחות לא נעימים ואף לעתים קרובות התפתחו זיהומים ומחלות לפיכך נהגו לכסות את בורות הספיגה בסיד כבד.

כיום נאסר על הקמת ב"ס בבניה חדשה. אלו אשר מותקן בביתם בור ספיגה נאלצים להתחבר למערכת הביוב הראשית של האזור או (במקרה ואין מערכת ביוב ראשית) וצריכים לטפל בשפכים באמצעות בור רקב לפני סילוקם לבור הסופג.

במקרים מיוחדים ניתן להמשיך ולהשתמש בבורות אלו, אך רק לאחר קבלת אישור ממשרד לאיכות הסביבה, הניתן רק כאשר יש טיפול יסודי ומקסימלי בשפכים לפני סילוקם. במידה והנך זקוק לביובית על מנת לשאוב את בור הספיגה אנו בחברת ביובית שאיבות ביוב חומרי בנין בע"מ מומחים בשאיבת בורות ספיגה. התקשר עוד היום למוקד השירות של ביובית בורות ספיגה 052-5551716 ונשמח לסייע לך !

מי זקוק לשאיבת בורות ספיגה?

כל בעל עסק או פרטיים אשר ברשותם בור ספיגה חייב לבצע שאיבת הבור. חשוב להקפיד ולוודא שהבור במצב תקין, אין להמתין עד שהבור עולה על גדותיו ויש להקדים ולהזמין שירותי ביובית על מנת לבצע שאיבה ובדיקת תיקונות הבור.

עסקים בתחום המזון: מסעדות, קייטרניג, מפעלים, אולמות אירועים, ועוד..

מוסדות: בית חולים, בית אבות, בתי ספר, ישיבות ועוד…

תחנות דלק, מוסכים.